RUGE

Názov spoločnosti sa odvíja od detstkých čias bratov Ruggeriovcov, keď boli jednoducho známi ako "Ruge". Ich cesta sa začala v krásnom Valdobbiadene, kde boli počas svojich najmladších dní ponorení do tradičných hodnôt a fascinujúceho vývoja tohto jedinečného kúsku sveta. Dnes sú ich vinohrady preplnené skúsenosťami, experimentovaním a hlbokým rešpektom voči tomuto nádhernému územiu, ktoré je teraz označené za svetové dedičstvo UNESCO.

Zámerne sa rozhodli vyhnúť sa bežnej trhovej súťaži, pretože ich vinice - s ich starými révami pestovanými na strmých svahoch a starostlivo ručne ošetrovanými, ich nútia hľadať hodnotu mimo cenových bojov. Záväzok bratov Ruge spočíva v odhalení toho najlepšieho z týchto kopcov - ich minerálnu bohatosť a unikátnu slanosť, pričom dodržiavajú najvyššie etické normy a rešpektujú prírodu, bez toho, aby ich ovplyvňoval obchodný tlak.

Túžbou bratov Ruggeriovcov je poskytnúť ostatným kúsok úchvatnej krajiny, v ktorej žijú, priamo v pohári.

 

Bratia RUGE: "Cítime sa šťastne, akoby sme boli strážcami tohto nádherného kúsku zeme, pravými interpretmi jeho hlbokých tajomstiev. V roku 2010 sme uviedli do života nový projekt, ktorý však ostáva verný tradičným hodnotám, ktoré nás naučil náš otec Vittore. Keď kráčame týmito pozemkami, stále cítime, že nás nie je možné napodobniť. Máme tú šancu pracovať na týchto svahoch, ktoré dominujú tomuto kúzelnému údoliu - údoliu, ktoré sa začína v Sacole, pokračuje cez Santo Stefano, Fol až po Giu. Je to pre nás obrovská pocta a privilégium."

   

Ponuka RUGE