SORELLE BRONCA

Kde všetko začalo? Poctivá práca vinohradníka, hlboká vášeň pre vinicu a odovzdanosť starodávnym metódam sa zdedili od otca Livia. Antonella a Ersiliana, sestry plné túžby transformovať tento rodinný odkaz na jedinečný projekt, zoskupili všetky tieto základné hodnoty do jedného mena: Sorelle Bronca.

Sorelle Bronca, to sú prírodné a udržateľné voľby, neustála túžba po zdokonaľovaní, bezpodmienečná láska k inováciám a vášeň pre prírodu. Ich vinice sú zosobnením územia a túžby človeka vyťažiť z prírody to najlepšie.

Hlavným cieľom Sorelle Bronca nie je len výskum vín, ale aj odhaľovanie unikátnosti, hĺbková analýza a prehodnocovanie všetkých aspektov s cieľom tvoriť časť väčšieho celku. Experimentovanie s prírodnými metódami na ochranu viníc, spojovanie starodávnych a moderných techník a štúdium spontánnej fermentácie, sú len niektoré z kľúčových zložiek, ktoré tvoria podstatu vinárstva Sorelle Bronca.

Ich nekonečná oddanosť kvalite riadi každý krok ich každodenného úsilia. Posednutosť kvalitou a láskou k krajine ich pred mnohými rokmi zaviedli na cestu ekologickej udržateľnosti a rešpektovania prírody, ktorá ich obklopuje a vracia im svoje najvzácnejšie plody.

Pre Sorelle Bronca je kvalita jedinou cestou na medzinárodnú scénu. Umožňuje im hrdo predstavovať talianske produkty najvyššej kvality, posilniť povesť Prosecco Superiore a talianskeho vinárstva ako celku.

Ponuka SORELLE BRONCA