O nás

Spoločnosť TRIVINO s. r. o. je váš spojenec v svete prémiového Prosecca DOCG z územia Valdobbiadene.

Naša špecializácia smeruje k malým rodinným vinárstvám s dlhou vinárenskou tradíciou. Byť v osobnom kontakte s každým vinárom a hlboko preniknúť do výrobného procesu každého produktu je pre nás samozrejmosťou.

S osobnou starostlivosťou sme vyberali každé víno na našej platforme. Pri výbere nám pomáhali profesionálni someliéri, ale aj bežní milovníci vína na desiatkach degustácií. 

Naša ponuka zahŕňa produkty najvyššej kvality DOCG. Nami ponúkané produkty sa líšia od tých, ktoré majú iba nápis "PROSECCO" v názve tým, že majú oveľa vyšší štandard kvality.

Naši vinári majú vlastné vinohrady, o ktoré sa osobne starajú. Tým pádom majú úplnú kontrolu nad každým aspektom výroby, od výsadby viniča do zeme až po plnenie hotového produktu do fliaš. V DOCG oblasti sú všetky práce vykonávané ručne, vrátane obrábania pôdy, hnojenia, starostlivosti počas celej sezóny a zberu. Každý vinár investuje do svojho vinohradu veľa osobnej starostlivosti, často spolu s rodinnými príslušníkmi, aby mohol garantovať najvyššiu kvalitu výsledného produktu - Valdobbiadene DOCG.

Naše vinárstva patria do kategórie mikroproducentov, alebo malých výrobcov, ktorí nemajú záujem konkurovať veľkým spoločnostiam s masovou produkciou. Namiesto kvantity sa zameriavajú na kvalitu a tento rozdiel je zreteľný v ich produktoch.

V roku 2019 sme rozšírili našu ponuku na základe požiadaviek našich zákazníkov a zahrnuli sme do nej aj vína z oblasti DOC. Táto línia poskytuje medzikrok pre tých, ktorí chcú objaviť svet prémiového Prosecca z Valdobbiadene.

Taktiež sme prišli v ústrety prianiam našich klientov a pridali sme do ponuky šumivé ružové víno, opäť len od našich najlepších vinárov.

 

  

Región

Oblasť z ktorej pochádza to najlepšie Prosecco sa nachádza na severe Talianska. Je to región Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG. Nachádza sa medzi mestami Conegliano a Valdobbiadene.

 

Pyramída kvality

Máme pre Vás prosecco z každej úrovne pyramídy kvality. Vy si už len vyberte, ktoré Vám najviac vyhovuje.