VARASCHIN

V srdci nádherného grófstva Prosecco, obklopené zelenými vinicami, stojí vinárstvo VARASCHIN. Toto ikonické vinárstvo sa pyšní svojou polohou v prestížnej oblasti Cartizze, kde sa vyrába unikátne víno dostupné iba tu. Pôvabné vínne pivnice VARASCHIN sú súčasťou historického námestia San Pietro di Barbozza, v budove, ktorá tají mnoho príbehov a ktorá je tiež domovom významného bratstva Prosecco di Valdobbiadene. Rodina Varaschin je hrdá na svoje členstvo v tomto združení, ktorého poslaním je chrániť kvalitu a hodnoty miestneho územia.

Na čele tohto vinárstva stojí charismatický líder Orfeo Varaschin. Inšpirovaný vášnivým zakladateľom Matteom, Orfeo zasvätil svoj život práci, ktorá je preňho nielen povolaním, ale aj vášňou.

Bratstvo Prosecco di Valdobbiadene je pilierom miestnej komunity už od roku 1946. Bolo založené s odhodlaním pomôcť územiu vyzliecť sa z okov chudoby po druhej svetovej vojne. Tieto hodnoty a princípy sú dnes rovnako živé ako v minulosti, inšpirujúc bratov k ochrane a posilneniu dedičstva tohto úžasného kraja. A práve tieto hodnoty odzrkadľujú výnimočnú kvalitu vín z vinárstva VARASCHIN, ktoré sú odrazom tej najlepšej tradície a remesla.

Ponuka VARASCHIN